PHO-BOS - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
PLANY ZAJĘĆ NA ROK 2019/2020
Plany zajęć dostępne są do pobrania w zakładce "DLA SŁUCHACZY"   fot. Marcin Wojcik / PHO-BOS-AFA
UWAGA - SEKRETARIAT 2019/2020
Czas pracy sekretariatu od 1 września 2019: poniedziałki w godzinach 8.00 - 16.00 środy w godzinach 9.00 - 17.00 soboty zjazdowe w godzinach...
REKRUTACJA AFA i PHO-BOS 2019/2020 TRWA - ZAPRASZAMY!
Wrocławskie Szkoły Fotografii AFA i PHO-BOS zapraszają w czasie WAKACJI od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Będzie można:...


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
PHO-BOS
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: sekretariat@pho-bos.com.pl

więcej PHO-BOS w sieci

facebook:

youtube:

phobos \ podstrony

Jedyne naprawdę Wrocławskie. Jedyne naprawdę Fotograficzne. PHO-BOS i AFA. Od 25 lat.

 

WROCŁAWSKA SZKOŁA FOTOGRAFII PHO-BOS:

Poprzednia siedziba (2002 - 2012): Wrocław / ul. Drobnera.

- WSF PHO-BOS funkcjonuje w strukturach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (wpis do ewidencji Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie). Nie posiada uprawnień szkoły publicznej (nie wystawia legitymacji), wystawia zaświadczenia (do ZUS, itp.).

- PHO-BOS kieruje ofertę do osób, które chciałyby, niezależnie od wieku i wykonywanej pracy, rozwijać się fotograficznie - dla własnej satysfakcji, ale też z myślą o rekwalifikacji zawodowej.

- PHO-BOS przyjmuje kandydatów bez ograniczenia wieku, kształci od podstaw, ale uwzględnia indywidualizację nauki w zależności od stopnia zaawansowania kandydata.

- Nauka rozpoczyna się we wrześniu/październiku. Trwa rok lub dwa lata. Każdy rok nauki to osobna całość - PIERWSZY ROK obejmuje praktyczne zajęcia warsztatowe z fotografii (komercyjna, studyjna, portretowa, katalogowa, reportażowa, itp.) i filmu oraz pracę na programach graficznych (obróbka zdjęć);  DRUGI ROK to ponadto plenery, zajęcia z wystawiennictwa, fotograficzne techniki szlachetne oraz praca w ciemni, czyli zajęcia budujące wrażliwość i poszerzające horyzonty.

- Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. HARMONOGRAM ZJAZDÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020 - TUTAJ

- Po pierwszym roku nauki słuchacz otrzymuje świadectwo wystawione przez PHO-BOS. Dwa lata nauki kończy obrona pracy dyplomowej, a absolwent otrzymuje dyplom ukończenia Wrocławskiej Szkoły Fotografii PHO-BOS.

- PHO-BOS posiada bazę dydaktyczną: dwa pełnowymiarowe w pełni wyposażone ATELIER FOTOGRAFICZNE (po 50 m.kw każde), CIEMNIĘ FOTOGRAFICZNĄ  (12 stanowisk), w pełni wyposażoną PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ  (13 stanowisk) oraz KLUBOWNIĘ :) Pracownie, po zajęciach programowych, dla słuchaczy DOSTĘPNE SĄ BEZPŁATNIE CAŁĄ DOBĘ.

- PHO-BOS oferuje swoim słuchaczom granty na realizację projektów fotograficznych.

- Możliwy status WOLNEGO SŁUCHACZA.

 

-----------

C E N Y  2019 / 2020

Wpisowe*:

300 zł.

Czesne za miesiąc nauki:

październik - czerwiec: 500 zł (9 miesięcy).
UWAGA!
1. Pierwszy zjazd odbywa się w ostatni weekend września, a opłata za te zajęcia jest wliczona do czesnego za październik.
2. Czesne za wrzesień w wysokości 40% obowiązuje dopiero po pierwszym roku nauki.

lipiec - wrzesień: 40% czesnego  (szkoła pracuje cały rok, także w czasie wakacji; słuchacze w miesiącach wakacyjnych również korzystają z pracowni - atelier, ciemnia, pracownia komputerowa).


R A B A T Y   przy wpłacie z góry za:

- semestr nauki - 3%**
- rok nauki - 5%**
- cały okres nauki - 7%**

---------------------------------------------

*   Wpisowe nie podlega zwrotowi.

**  Po podjęciu nauki kwoty wpłacone nie podlegają zwrotowi, ale w przypadku ewentualnego jej przerwania i powrotu do szkoły, opłata wniesiona wcześniej jest wliczona (w proporcji do wykorzystanych już zajęć) na poczet dalszej nauki.

----------------------------------------------

Informacje dla kandydatów TUTAJ.

 

 


	


 

 

 


Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij