PHO-BOS - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
REKRUTACJA 2021/2022
ZAPRASZAMY! Informacja o rekrutacji  
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
Sekretariat w dniach 22-31.12.2020 r. będzie nieczynny. Zapraszamy w poniedziałek 04.01.2021 r.
REKRUTACJA 2020/2021
REKRUTACJA 2020/21 - ZAPRASZAMY WE WRZEŚNIU U W A G A : Nauka w PHO-BOSie może trwać rok lub dwa lata. Osoby ZAAWANSOWANE...


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
PHO-BOS
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: sekretariat@pho-bos.com.pl

więcej PHO-BOS w sieci

facebook:

instagram:


youtube:

phobos \ podstrony

Jedyne naprawdę Wrocławskie. Jedyne naprawdę Fotograficzne. PHO-BOS i AFA. Od 27 lat.

 

WROCŁAWSKA SZKOŁA FOTOGRAFII PHO-BOS:

Poprzednia siedziba (2002 - 2012): Wrocław / ul. Drobnera.

- Funkcjonuje w strukturach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (wpis do ewidencji Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie). Nie posiada uprawnień szkoły publicznej (nie wystawia legitymacji), wystawia zaświadczenia (do ZUS, itp.).

- Kieruje ofertę do osób, które chciałyby, niezależnie od wieku i wykonywanej pracy, rozwijać się fotograficznie - dla własnej satysfakcji, ale też z myślą o rekwalifikacji zawodowej.

- Przyjmuje kandydatów bez ograniczenia wieku

- Nauka rozpoczyna się we wrześniu/październiku. Trwa rok lub dwa lata. Osoby ZAAWANSOWANE mogą rozpocząć naukę od roku II.

-  Program zawiera:  praktyczne zajęcia warsztatowe z fotografii (komercyjna, studyjna, portretowa, katalogowa, reportażowa, itp.), elementy filmu, praca na programach graficznych (obróbka zdjęć),plenery; 

- Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym (soboty i niedziele).

- Po pierwszym roku nauki słuchacz otrzymuje świadectwo wystawione przez PHO-BOS. Dwa lata nauki kończy obrona pracy dyplomowej, a absolwent otrzymuje dyplom ukończenia Wrocławskiej Szkoły Fotografii PHO-BOS.

- PHO-BOS posiada bazę dydaktyczną: dwa pełnowymiarowe w pełni wyposażone ATELIER FOTOGRAFICZNE (po 50 m.kw każde), CIEMNIĘ FOTOGRAFICZNĄ  (12 stanowisk), w pełni wyposażoną PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ  (13 stanowisk) oraz KLUBOWNIĘ :) Pracownie, po zajęciach programowych, dla słuchaczy DOSTĘPNE SĄ 7 DNI W TYGODNIU W GODZINACH 06.00-22.00.


-----------

C E N Y  2021 / 2022

Wpisowe*:

300 zł.

Czesne za miesiąc nauki:

październik - czerwiec: 500 zł (9 miesięcy).
UWAGA!
1. Pierwszy zjazd odbywa się w ostatni weekend września, a opłata za te zajęcia jest wliczona do czesnego za październik.
2. Czesne za wrzesień w wysokości 40% obowiązuje dopiero po pierwszym roku nauki.

lipiec - wrzesień: 40% czesnego  (szkoła pracuje cały rok, także w czasie wakacji; słuchacze w miesiącach wakacyjnych również korzystają z pracowni - atelier, ciemnia, pracownia komputerowa).


R A B A T Y   przy wpłacie z góry za:

- semestr nauki - 3%**
- rok nauki - 5%**
- cały okres nauki - 7%**

---------------------------------------------

*   Wpisowe nie podlega zwrotowi.

**  Po podjęciu nauki kwoty wpłacone nie podlegają zwrotowi, ale w przypadku ewentualnego jej przerwania i powrotu do szkoły, opłata wniesiona wcześniej jest wliczona (w proporcji do wykorzystanych już zajęć) na poczet dalszej nauki.

----------------------------------------------

Informacje dla kandydatów TUTAJ.

 

 


	


 

 

 


Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij