afa \ aktualności \ PLENER AFA JESIEŃ 2015 !
Program Pleneru Październik 2015
CZWARTEK (15.X)
13:00-14:30 Zakwaterowanie w pokojach
15:00-17:15 15:00-17:15 I rok gr. I
Ł. Nawrocki "Rysunek lawowany, jako wprowadzenie do akwareli" (3gl)
(proszę zabrać: ołówki, okienka do kadrowania, temperówek i parę sztuk kubków jednorazowych na wodę)
15:00-17:15 I rok gr. II
M. Urlich "Montaż w Adobe Premiere" (3gl) (proszę zabrać laptopy z Premier Pro)
17:15-17:45 Przerwa - czas wolny
17:45-20:00 17:45-20:00 I rok gr. I
M. Urlich "Montaż w Adobe Premiere" (3gl) (proszę zabrać laptopy z Premier Pro)
17:45-20:00 I rok gr. II
Ł. Nawrocki "Rysunek lawowany, jako wprowadzenie do akwareli" (3gl)
(proszę zabrać: ołówki, okienka do kadrowania, temperówek i parę sztuk kubków jednorazowych na wodę)
17:45-20:00 II rok i II rok bis
M. Kostrzewa "Inna twarz - graficzna wizualizacja" (3gl)
20:15-21:00 Kolacja we własnym zakresie
21:00-02:00 Nocny Maraton Filmowy część I (dla chętnych) Kino Iberoamerykańskie
"Amores perros" 2000 (2:33) "Babel" 2006 (2:22)
PIĄTEK (16.X)
8:30-9:15 (10:00) Śniadanie we własnym zakresie lub w stołówce (zgłosić dzień wcześniej do kuchni)
09:15 (10:00)-14:30
09:15 - 14:30 II bis
M. Kostrzewa "Warsztaty z podstaw typografii" (7gl)
10:00-12:15 I rok gr. I/ gr. II - zajęcia indywidualne - zadania
Ł. Nawrocki "Rysunek lawowany, jako wprowadzenie do akwareli" (3gl)
12:15-14:30 I rok gr. II/ gr. I - zajęcia indywidualne - zadania
Ł. Nawrocki "Rysunek lawowany, jako wprowadzenie do akwareli" (3gl)
10:00-14:30 II rok
M. Urlich "Fotografia Wielkoformatowa - wprowadzenie i zajęcia praktyczne" (6gl)
14:30-15:30 Przerwa Obiadowa we własnym zakresie.
15:30-20:00 15:30-20:00 I rok gr. I/ gr. II - zajęcia indywidualne - zadania
M. Urlich "Wideo pętla - Montaż w Adobe Premiere" (3gl)
15:30-20:00 I rok gr. II/ gr. I - zajęcia indywidualne - zadania
M. Urlich "Wideo pętla - Montaż w Adobe Premiere" (3gl)
15:30-19:15 II rok i II rok bis
Ł. Nawrocki "Akwarela, jako pełnowartościowa technika malarska" (5gl)
(proszę zabrać: ołówki, okienka do kadrowania, temperówek i parę sztuk kubków jednorazowych na wodę)
20:00-21:00 Czas wolny
21:00- 23:00 Ognisko - Kiełbaski, chleb, musztarda - dostarcza szkoła.
21:00-01:40 Nocny Maraton Filmowy część II (dla chętnych) Kino Iberoamerykańskie cz II
"Biutiful" 2010 (2:28) "Granice Miłości" 2008 (1:51)
SOBOTA (17.X)
8:30-9:00 (9:45) śniadanie we własnym zakresie lub w stołówce (zgłosić dzień wcześniej do kuchni)
09:00 (09:45)-15:00
09:45-15:00 I rok (gr. I i gr. II)
A. Grzych "Land art" (7gl)
09:00-12:45 II rok i II rok bis
D. Nosek "Krajobraz w podczerwieni" (5gl)
12:45-15:00 II rok i II rok bis
Ł. Nawrocki "Akwarela jako pełnowartościowa technika malarska"
- wykład, pokaz i ćwiczenia (3gl)
(proszę zabrać: ołówki, okienka do kadrowania, temperówek i parę sztuk kubków jednorazowych na wodę)
15:00-16:00 Mecz piłki nożnej Rok I na Rok II :)
16:00-16:45 Przerwa Obiadowa we własnym zakresie
16:45-20:30 16:45-20:30 I rok (gr. I i gr. II)
D. Nosek "Malowanie światłem" (5gl)
16:45-20:30 II rok i II rok bis
Ł. Nawrocki "Wycieczka do Pracowni Ceramicznej w Michałowicach" (5gl)
20:30-21:00 Czas wolny
21:00- 23:00 Ognisko - Kiełbaski, chleb, musztarda :) - dostarcza szkoła
21:00-00:40 Nocny Maraton Filmowy część III (dla chętnych) Wieczór z Michelem Gondrym
"Dziewczyna z Lilią" 2013 (2:05) "Zakochany bez pamięci" 2004 (1:48)
NIEDZIELA (18.X)
8:30-9:50 Śniadaniewe własnym zakresie lub w stołówce (zgłosić dzień wcześniej do kuchni)
09:00-15:00 09:00-15:00 II rok i II rok bis
A. Grzych "fotografia inscenizowana na/w plenerze" (8gl)
12:00-13:30 I rok (gr. I i gr. II)
M. Urlich "Przegląd i omówienie wykonanych zadań" (2gl)
15:00-15:30 Zdanie pokoi